Zbliżają się urodziny Twojego dziecka i chciałbyś, aby było to dla niego i jego przyjaciół niezapomniane przeżycie? Chcesz spędzić ten czas z dzieckiem w gronie rodziny nie martwiąc się o przygotowania? Szukasz sali zabaw w Trójmieście, która pomieści wszystkich gości? Znalezienie odpowiedniego miejsca i organizacja urodzin, które dziecko będzie wspominać, to nie lada wyzwanie. Z przyjemnością Ci pomożemy. Organizacja urodzin to nasza specjalność. Z naszej oferty i niebanalnych pomysłów na świętowanie urodzin skorzystało już wielu rodziców z Gdyni i całego Trójmiasta, którzy powierzyli nam organizację urodzin dla swoich dzieci.

Kompleksowa organizacja urodzin w MAKARAKA

Podczas przyjęcia urodzinowego w MAKARAKA w Gdyni, dzieci spędzą czas na ekscytującej i wciągającej zabawie. Gwarantujemy, że będzie głośno, kolorowo, wesoło, pomysłowo, a dzień urodzin zapadnie w pamięci każdego dziecka na długo. Pod czujnym okiem kreatywnych animatorek będziemy rysować, tańczyć, przebierać się, tworzyć, karmić dinozaura, skakać, ścigać się i śmiać się. Program przyjęcia dla dzieci, zaplanujemy tak, aby dostarczył cały wachlarz kreatywnych zajęć i artystycznych doświadczeń. Studio Dziecięcej Aktywności MAKARAKA to jedno z niewielu miejsc w Trójmieście, które oferuje naprawdę wyjątkowe i nietuzinkowe pomysły na to jak zorganizować urodziny tematyczne dla dzieci.

MAKARAKA - Studio Dziecięcej Aktywności dysponuje przestronnym i ciekawie zaaranżowanym wnętrzem, które znajduje się w Gdyni-Dąbrowie. Nasza sala znajduje się w dogodnym komunikacyjnie miejscu, dlatego urodziny organizują u nas rodzice nie tylko z Gdyni, ale i z całego Trójmiasta. W dniu urodzin wszystkie pomieszczenia studia MAKARAKA są wyłącznie do dyspozycji dziecka i jego gości. Dzięki przestronnym salom nasi animatorzy mają pole do popisu w kwestii organizacji zabaw, a uczestnicy przyjęcia urodzinowego, mają nieograniczoną przestrzeń do zabawy.   

Poniżej prezentujemy pakiety urodzin. Wszystkie przyjęcia urodzinowe dla dzieci organizujemy w naszej sali zabaw w Gdyni, zapraszamy dzieci i rodziców z całego Trójmiasta. Wybierzcie ofertę, która spełni Wasze oczekiwania i dostarczy niezapomnianych wrażeń.

W sprawie organizacji urodzin prosimy o KONTAKT TELEFONICZNY - umawiamy się na indywidualne spotkania :-)

Tematyczne urodziny dla dzieci w GdyniZawieszanie balonów podczas organizacji urodzin dla dzieci

Rodzice z dzieckiem na urodzinachDzieci na urodzinach organizowanych przez Makaraka

Urodziny dla dzieci z iluzjonistąOrganizujemy urodziny dla dzieci z psem

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco informowany o nowościach, promocjach i zmianach w Makaraka!

Adres: ul. Oliwkowa 29
81-589 Gdynia

tel. 586290018
kom. 606619494
kom. 604450190

email: info@makaraka.pl