Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 6 - 9 lat na krawieckie warsztaty urodzinowe podczas których uszyjemy milutkie, tęczowe jednorożce.

Proponujemy 3 tematy urodzinowe:

- kolorowa PODUSZKA w kształcie GWIAZDKI, SERDESZKA lub KOCIEJ GŁÓWKI

- ładny i praktyczny WORKOPLECAK

- milutka maskotka KOTEK

 

 

Podczas urodzin stworzymy unikatowe pstelowe i ogromne gluty - SLIME. Zapakujemy je wszytskim do domu w fajnych urodzinowych opakowaniach.

Fantazja dzieci nie zna granic ! Kolorowe SLIME to super zabawa dla wszytskich!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Urodziny połączone z projektowaniem i dekorowaniem bawełnianej eko torby. Każdy uczestnik samodzielnie ozdabia torbę według własnego pomysłu. Zapewniamy gładkie torby z jasnej tkaniny i wszelkie specjalne przybory do malowania: farby do tkanin, pastele, mazaki niespieralne, pieczątki. Gotowe fantastyczne i unikatowe torby dzieci zabierają do domu. Efekt jest oszałamiający!

Podczas urodzin powstają niesamowite i unikatowe kubki, które dzieci zabierają ze sobą do domu. Każdy z uczestników otrzymuje biały ceramiczny kubek gotowy do zdobienia oraz specjalne kolorowe markery do ceramiki. Wyobraźnia dzieci nie ma granic, powstają fantastyczne kubki!

Przyrodnicze urodziny dla dzieci NOWOŚCIĄ URODZINOWĄ  są PRZYRODNICZE URODZINKI

Twoje dziecko interesuje się przyrodą i kocha zwierzęta?

Spraw mu niespodziankę i pozwól mu przeżyć swoje urodzinki z nietypowymi gośćmi :) czyli z patyczakami,straszykami,karaczanami madagaskarskimi i ogromnymi ślimakami. Dzieci będą mogły je obejrzeć,wziąć na rękę a nawet przytulić..... Ponadto wiele konkursów,zabaw i opowieści o zwierzętach... 

 

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco informowany o nowościach, promocjach i zmianach w Makaraka!

Adres: ul. Oliwkowa 29
81-589 Gdynia

tel. 586290018
kom. 606619494
kom. 604450190

email: info@makaraka.pl