Wiemy jak wymagające potrafią być dzieci, dlatego ofertę przyjęć urodzinowych dopasowujemy specjalnie do ich potrzeb i oczekiwań. Organizujemy urodziny tematyczne, które na długo pozostaną w pamięci dziecka i jego gości. Urodziny dla dzieci w MAKARAKA w Gdyni to wiele atrakcji i niespodzianek. Zapraszamy rodziców i dzieci z Trójmiasta i okolic.

Przyjęcia tematyczne na miarę marzeń

Szukasz kogoś, kto zajmie się kompleksową organizacją urodzin dla Twoich dzieci w Gdyni lub Trójmieście? Nie mogłeś lepiej trafić! Dzięki naszym animatorom, dzieci przeniosą się do świata fantazji i spędzą urodziny zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Przygotujemy tematyczne przyjęcie urodzinowe, które zachwyci Twoją pociechę. Twoje dziecko interesuje się historią? Lubi się ruszać i kocha taniec? A może marzy o tym, aby na jeden dzień zamienić się w prawdziwą księżniczkę? Jeśli tak, nasze tematyczne scenariusze urodzin dla dzieci to strzał w dziesiątkę! Organizując urodziny zapewniamy Wam animatorów z mnóstwem pomysłów, szczegółowo opracowany program imprezy, przestronną, wyposażona salę oraz stół pełen smakołyków. MAKARAKA to propozycja dla każdego, kto szuka wyjątkowego miejsca w Gdyni lub w Trójmieście, w którym zorganizuje niezapomniane przyjęcie.

Zapoznaj się z naszymi propozycjami motywów urodzin tematycznych i wybierz odpowiedni dla swojego dziecka. Zapraszamy do Studia Dziecięcej Aktywności MAKARAKA w Gdyni. Z naszej oferty skorzystało już wielu rodziców z Gdyni i Trójmiasta, a uśmiechy ich dzieci to potwierdzenie, że organizowane przez MAKARAKA urodziny, są naprawdę wyjątkowe.

Wspaniała podróż w świat bajek .Spotkamy tu postacie z naszych ulubionych bajek – Królewnę na Ziarnku Grochu, Pinokia lub  innego ulubionego bohatera Jubilata

Czeka nas taniec Minionków, zorganizujemy szalony konkurs tańca dla króla Juliana. Zajrzymy do Krainy Lodu lub sprostamy testom Strażaka Sama…

URODZINY "NA OPAK" –zwariowane urodziny podczas których  wszystko będzie odwrotnie... Przywitamy się mówiąc "do widzenia!", odczytamy zaszyfrowane wiadomości w lustrze...

Goście przyjda ubrani " na odwrót" - czapnki na druga stronę, koszulki tył do przodu, lewy but na prawej sopie i odwrotnie ! Świat stanie na głowie. Będziemy turlać się ze śmiechu od pomieszania zmysłów - OWTSŃELAZSZ !!!!!

Zostań detektywem! Jest zagadka do rozwiązania! Jesteś ciekawski ,spostrzegawczy i szybki?

Przeżyj elscytujące urodziny pełne zagadek i tajemnic do odkrycia. Poznamy tajniki pracy detektywa, poszukamy sladów, abadamy dowody i wpadniemy na dpbry trop!

Wszystko pod warunkeim, że potraficie się ............. dobrze skradać

Miłośniczki mody stworzą własne oryginalne ”kreacje”, które dumnie zaprezentują na „czerwonym dywanie”. W ruch pójdą boa, kapelusze i peruki! Przymierzymy „szpilki” 

Mali fani motoryzacji mogą liczyć na wyścigi, rajdy i test na „prawo jazdy”.

Urodziny tematyczne w starożytnym Egipcie - zabawa dla dzieci w wieku 6-8lat - W czasie egipskich urodzin dzieci mają okazję, poprzez zabawę, przenieść się w czasy starożytne, zbudowac piramide, rozwiązać zagadki Sfinksa i przeczytać wiadomość ukrytą pod hieroglifami. Na śmiałków zaglądających do piramid czyha groźna MUMIA

Tematyczne urodziny hawajskie ALOHA! Poczujecie się jak na wakacjach w tropikach. Napotkamy na rafę,palmy i wulkany.Zatańczymy taniec Limbo i Hula!Wezmiemy udział w konkursie hula-hop.A dookoła nas kwiaty i jeszcze raz kwiaty

Urodziny o tematyce wyprawy w kosmos -zabawa dla dzieci w wieku 6-8lat) – Ochota na spotkanie oko w oko z zielonym ludkiem? Przetestujemy kto nadaje się na lot w kosmos. Wyprawa będzie udana.Otrzymamy list od Kosmoludka i być może przepustkę do statku kosmicznego 3...2..1 ..START!

Urodziny z dinozaurami -zabawa dla dzieci w wieku 4-6lat - dla prawdziwych miłośników dinozaurów m.in karmienie dinusia, przenoszenie jaj, wycieczka po linie, przez tunele, nad przepaściami, budowanie pojazdu do podróży w przeszłość.

Urodziny w krainie Indian- zabawa dla dzieci w wieku 4 - 6 lat - wykonamy pióropusze, pomalujemy twarze jak prawdziwi Indianie i wykonamy taniec na przywołanie tortu.

Tematyczne urodziny pirackie dla dzieci- zabawa dla dzieci w wieku 4 -6 lat - to wyprawa w nieznane? Zdobędziemy mapę według której poszukamy skarbu, nie minie nas sztorm i bitwa morska.

Dziecko na urodzinach tematycznych podróż do Afryki-zabawa dla dzieci w wieku 4-6lat- wytropimy słonia i pobawimy się w zabawy afrykańskie, może porozmawiamy w języku suahili.

HAKUNA MATATA! :D

Przyjęcie urodzinowe u małej księżniczki w GdyniSzukasz pomysłu na urodziny dla małej księżniczki? Nie wiesz gdzie w Trójmieście można zorganizować tematyczne urodziny zatrakcjami? Nasza oferta jest dla Ciebie! Przyjęcie dla małej księżniczki to zabawa dla dzieci w wieku 4-6 lat.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco informowany o nowościach, promocjach i zmianach w Makaraka!

Adres: ul. Oliwkowa 29
81-589 Gdynia

tel. 586290018
kom. 606619494
kom. 604450190

email: info@makaraka.pl