Przyjęcie urodzinowe u małej księżniczki w GdyniSzukasz pomysłu na urodziny dla małej księżniczki? Nie wiesz gdzie w Trójmieście można zorganizować tematyczne urodziny zatrakcjami? Nasza oferta jest dla Ciebie! Przyjęcie dla małej księżniczki to zabawa dla dzieci w wieku 4-6 lat.

Scenariusz urodzin uwzględnia wszystko to, co kochają małe dziewczynki - bal na zamku, test na ziarnku grochu i przymierzanie pantofelka. Nasza sala zabaw zamieni się w zamkowy pałac, gdzie wspólnie będziemy świętować urodziny.

Zapraszamy wszystkie szanowne waćpanny i mości księżniczki z Trójmiasta na wspaniałą zabawę w Studio Dziecięcej Aktywności MAKARAKA w Gdyni! W ramach zorganizowanego przyjęcia urodzinowego zapewniamy:

  • 2 h ekscytującej zabawy, gier i konkursów
  • salę urodzinową, a w niej odświętnie przygotowany stół z przekąskami i napojami
  • opiekę animatorki lub dwóch (w zależności od liczby dzieci)
  • malowanie buziek/tatuaże
  • zabawę z bańkami mydlanymi
  • kompletną dekorację urodzinową (balony, serpentyny, trąbki/piszczałki, czapeczki papierowe)
  • kolorowe zaproszenia na przyjęcie
  • kawę lub herbatę dla opiekunów zaproszonych gości

Z naszej oferty skorzystało już wielu rodziców z Gdyni i całego Trójmiasta, którzy powierzyli nam organizację urodzin swoich pociech.

Organizacja przyjęcia urodzinowego

Zasady organizacji urodzin określa regulamin MAKARAKA w Gdyni.

Koszt przyjęcia:

  • sobota i niedziela - 55 zł dziecko

UWAGI:

Urodziny odbywają się w Studio Aktywności Dziecięcej w Gdyni, czyli w naszej siedzibie. MAKARAKA znajduje się w dogodnym komunikacyjnie punkcie Gdyni, co umożliwia dojazd rodzicom i dzieciom z różnych zakątków Trójmiasta.

W związku z tym, że tort, jako elementarna część każdego przyjęcia urodzinowego jest kwestią indywidualnych potrzeb, jego zakup pozostawiamy rodzicom. Sami wiecie najlepiej, jaki kształt i smak ciasta chciałoby mieć na swoich urodzinach dziecko.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco informowany o nowościach, promocjach i zmianach w Makaraka!

Adres: ul. Oliwkowa 29
81-589 Gdynia

tel. 586290018
kom. 606619494
kom. 604450190

email: info@makaraka.pl