Zajęcia muzyczno-ruchowe w języku angielskim dla dzieci w wieku od 1-3lat wraz z mamą,tatą,dziadkami lub opiekunką prowadzone w oparciu o autorski program pani Anny Rattenbury.
Program MUSICAL BABIES znalazł się w gronie laureatów tegorocznej, VI edycji Konkursu "European Language Label - Europejski Znak Innowacyjności w Zakresie Nauczania Języków Obcych".

Cele zajęć i efekty zajęć:

  • poznanie przez dziecko prostych słów i zwrotów angielskich za pomocą rymowanek i piosenek angielskich,
  • poznanie samych piosenek i rymowanek,
  • wczesne, bezstresowe osłuchanie się z językiem angielskim, co pomoże w późniejszej nauce języka, np. w przedszkolu,
  • ukształtowanie wyczucia rytmu za pomocą prostych instrumentów muzycznych, tańca do muzyki ludowej i etnicznej, ruchu, oraz poprzez różnorodne gry i zabawy,
  • rozwinięcie koordynacji ruchowej, nabycie umiejętności słuchania,
  • umożliwienie dziecku interakcji z innymi dziećmi w podobnym wieku,
  • poznanie przez mamę, lub osobę uczęszczającą z dzieckiem na zajęcia rymowanek i piosenek po angielsku do wykorzystania we wspólnej zabawie z dzieckiem poza zajęciami,
  • umożliwienie mamie spotkania innych mam z dziećmi w podobnym wieku, oraz spędzenia wolnego czasu.

KRAINA ZABAW

Po zakończonych zajęciach (w przypadku nielicznych zajęć przed zajęciami) macie możliwość Państwo udania się z dziećmi na 3 piętro do naszej Krainy Zabaw, gdzie do 60minut pobyt jest dla Państwa gratis.

Podczas gdy dzieci radośnie się bawią, macie Państwo czas na rozmowy z innymi Rodzicami i Opiekunami, uczestniczącymi w spotkaniu. W tym czasie można podzielić się swoimi doświadczeniami oraz pomysłami.

Kraina Zabaw to miejsce ciekawie zaaranżowane,kolorowe,pełne zakamarków i uwielbiane przez dzieci.

ZASADY

Zakładamy, że w proponowanych zabawach Dzieci biorą udział razem z opiekunami lub przy ich wsparciu.

Nie oczekujemy,że Dzieci będą w jakikolwiek szczególny czy zaplanowany sposób uczestniczyć w proponowanych zajęciach i Wy też tego od Dziecka nie oczekujcie! Będziemy je WSPÓLNIE zachęcać.

Obserwujcie swoje Dziecko i sprawdzajcie, czy proponowana aktywność lub muzyka nie straszą go lub nie męczą zanadto.€“ Zawsze możecie odpocząć i wyciszyć się poza Salą.Spora ilość nowych bodźców może zmęczyć, już od samego bycia w tym, patrzenia i słuchania.

Podczas zabawy każdy opiekun bierze odpowiedzialność za siebie i przyprowadzone Dziecko, w tym za własną i Dziecka dyspozycję zdrowotną.

STRÓJ

Z uwagi na charakter planowanych zabaw, prosimy zarówno Dzieci jak i ich opiekunów, o strój WYGODNY, umożliwiający swobodne, czasem intensywne poruszanie się, siadanie lub leżenie na podłodze, a także prosimy o zmianę obuwia na „miękkie” lub na skarpetki już od samego wejścia do Makaraka Studio.

Warto mieć także dla Dziecka strój na zmianę, potrzebny w przypadku aktywności plastycznych czy zabaw z wodą, owocami, itp.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco informowany o nowościach, promocjach i zmianach w Makaraka!

Adres: ul. Oliwkowa 29
81-589 Gdynia

tel. 586290018
kom. 606619494
kom. 604450190

email: info@makaraka.pl